Realizace

Realizovali jsme již desítky výkupů, obchodů a developerských projektů. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem, nákupem i investicemi do nemovitostí.

DEVELOPERSKÝ PROJEKT

Bez-názvu-2.png

Projekt Nové byty Štarnov nabízí bydlení v klidné lokalitě v obci Štarnov, kterou charakterizuje lukrativní poloha.

Výkupy

Rodinný dům Hradisko

Rodinný dům o dispozici 5+1 a užitné ploše 200 m2. K domu náleží zahrádka o velikosti 140 m2 a prostorná garáž. Dům se nachází ve stavu před rekonstrukcí. Topení je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody bojlerem, voda je odebírána z obecního vodovodu a odpady jsou svedeny do jímky. 

Výkupy

Rodinný dům Šternberk

Podsklepený, barokní, městský řadový dům se středověkým jádrem, klasicistně přestavěný mezi lety 1771-1805. Objekt patří k hodnotným památkám měšťanské architektury dokládající svými architektonickými prvky. Dům má zachovánu ve všech podlažích historickou dispozici s původními klenbami a také bohatě členěnou historizující fasádu se starším klasicistním portálem. 

Výkupy

Rodinný dům Babice u Šternberka

Dvougenerační, cihlový, rodinný dům v klidné části obce Babice. K domu náleží pozemek o celkové ploše 1 225 m2 vč. zastavěné plochy. Na dům navazují i zemědělské stavby s garážemi. V prvním nadzemním podlaží se nachází byt 3+1 o užitné ploše 100 m2 s hotovou koupelnou a wc. 

Výkupy

Rodinný dům Babice u Šternberka

Podsklepená chata o užitné ploše 40 m2 se zděnným základem a dřevěnou obytnou plochou s pozemkem 352 m2. V chatě jsou dva pokoje, kuchyně a chodba. Chata je po zdařilé rekonstrukci, kdy bylo opraveno dřevěné obložení, přistavena dřevěná terasa s grilem a udělaná ložnice v podkroví.